Górny top
Od 1994r. zapewniamy kompleksową obsługę wielu firm w regionie
O nas Towary Usługi Oprogramowanie Klimatyzacje Kursy i szkolenia
FH Mogilmed
88-300 Mogilno, Świerkówiec 49
Tel. (52) 315 72 67
Tel./Fax. (52) 315 14 59


 Kasy fiskalne
 Drukarki fiskalne
 Wagi elektroniczne
 Materiały eksploatacyjne
 Czytniki kodów kreskowych
 Komputery i laptopy
 Terminale płatnicze
 Reduktory mocy
  Strona główna » Towary


TOWARY

Jesteśmy autoryzowanymi dealerami m.in. takich firm jak: Z.U.K. ELZAB S.A. Zabrze - kasy i drukarki fiskalne, Novitus S.A. Nowy Sącz - wiodący producent i dostawca elektroniczno-informatyczny, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagający pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, S.K.F. POSNET Warszawa - kasy i drukarki fiskalne.

Spółka ELZAB S.A. zajmuje się produkcją urządzeń fiskalnych i ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, jako że pierwsze kasy komputerowe zostały wyprodukowane w sierpniu 1992 roku na rynek angielski. Urządzenia te zostały dopuszczone do obrotu handlowego w 1993 roku jako pierwsze kasy fiskalne w Polsce. Firma natychmiast rozpoczęła kolejne inwestycje, aby dostosować wielkość produkcji do rosnącego popytu, wynikającego z wprowadzenia przepisów Ministerstwa Finansów. Wieloletnie doświadczenie Spółki ELZAB S.A. wpływa niewątpliwie na silną pozycję firmy na rynku. Potwierdzają to coroczne raporty Instytutu Rynku Elektronicznego. Wynika z nich, iż ELZAB utrzymuje pozycję lidera wśród kas i drukarek fiskalnych.

Firma Posnet istnieje od 1993 roku, a zatem od początku rynku fiskalnego w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiada rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapominając jednak o małych sklepikach i firmach usługowych. Ma również doskonałe rozwiązania dla firm poszukujących specjalizowanych urządzeń. Wśród licznych klientów jest wiele aptek, restauracji, fast-foodów.

Novitus S.A. jest wiodącym producentem i dostawcą elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Od lat firma jest liderem na krajowym rynku urządzeń fiskalnych. Ponad 450 tysięcy kas fiskalnych działających na rynku to produkty Novitus. Produkty będące częścią oferty, z których skorzystali nie tylko klienci w naszym kraju, ale i wielu innych zakątkach świata (Novitus jest polskim liderem eksportu urządzeń fiskalnych). Produkty, które dzięki gęstej sieci dystrybucji, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Produkty, które od kilkunastu lat cechuje nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.

Zapraszamy do katalogu naszych produktów


Copyright 2008-2011 FH Mogilmed Wszystkie prawa zastrzeżone