Górny top
Od 1994r. zapewniamy kompleksową obsługę wielu firm w regionie
O nas Towary Usługi Oprogramowanie Klimatyzacje Kursy i szkolenia
FH Mogilmed
88-300 Mogilno, Świerkówiec 49
Tel. (52) 315 72 67
Tel./Fax. (52) 315 14 59


 Kasy fiskalne
 Drukarki fiskalne
 Wagi elektroniczne
 Materiały eksploatacyjne
 Czytniki kodów kreskowych
 Komputery i laptopy
 Terminale płatnicze
 Reduktory mocy
  Strona główna » Towary » Reduktory mocy


REDUKTORY MOCY

W oparciu o rozwiązania firmy Harmac Sp. z o.o. proponujemy rozwiązania w zakresie energooszczędności dla komercyjnych i publicznych jednostek w obwodach oświetlenia, silników elektrycznych i liniach przemysłowych.

Urządzenia , które Państwu oferujemy posiadają w sobie najnowszą myśl techniczną z dziedziny oszczędzania energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych oraz w obwodach mieszanych. Nasze urządzenia posiadają stosowne patenty oraz certyfikaty bezpieczeństwa. Są one poparte 75 letnią praktyką w produkcji urządzeń energetycznych..Produkty

Comec - uniwersalny reduktor mocy do wszechstronnego zastosowania m.in. w przemyśle, który oszczędza do 18% energii elektrycznej.

Rodzina LEC - reduktory mocy stosowane w obwodach oświetleniowych, pozwalajšce zaoszczędzić do 35% energii elektrycznej.

  • LEC A - reduktor mocy w obwodach oświetleniowych typ A jest 3 - fazowym zaawansowanym technologicznie regulatorem energii elektrycznej przeznaczonym do stosowania i stabilizacji napięcia. Może zmniejszyć napięcie do 35 V skokowo co 2,5 V.
  • LEC A SP - reduktor mocy w obwodach oświetleniowych typ SP, jest jednofazowym zaawansowanym technologicznie regulatorem energii elektrycznej przeznaczonym do sterowania i stabilizacji napięcia. Może zmniejszyc napięcie o 35V skokowo co 2,5V.
  • LEC B SUPER - kreduktor mocy obwodów oświetleniowych typ B Super jest 3 - fazowym inteligentnym regulatorem energii elektrycznej w obwodach oświetleniowych, przeznaczony do sterowania i stabilizacji ich napięcia. Może zmniejszyć napięcie do 25V i posiada funkcje, które umożliwiajš kontrolę nad oświetleniem. Wyposażony w zegar astronomiczny, który uruchamia obwody oświetleniowe o zachodzie i rozłšcza o wschodzie słońca, co daje oszczędność energii od 5-10%

  • Copyright 2008-2011 FH Mogilmed Wszystkie prawa zastrzeżone